Відділ «Сольний спів» створено у 2010 році. Талановиті, цілеспрямовані, активні викладачі відділу надають можливість кожному наблизитися до здійснення своєї мрії – висловити в музичних звуках глибину та різноманітність свого внутрішнього світу.

На відділі працюють досвідчені викладачі: Рахно Наталля Миколаївна, Сипко Анна Володимирівна, Савлюк Вікторія Петрівна, а також молодий спеціаліст, що вносить свій певний вклад в розвиток навчально-виховного та творчого процесу відділу —  Євдокимова Лариса Володимирівна.

За невеликий період існування справжньою творчою лабораторією для учнів закладу стали хори, якими керує завідуюча відділом Дударенко Л. М.

За час роботи відділу було створено декілька вокальних колективів:
Хор підготовчих класів (керівник Юрченко Л.В., концертмейстер Булава О.В.)

 

Ансамбль «Апельсинки» (керівник Сипко Г.В., концертмейстер Серебряна Н.В.)

 

Ансамбль «Варіація» (керівник Гудова О.І., концертмейстер Серебряна Н.В.)

 

Ансамбль «Art in us» (керівник Євдокимова Л.В.)

Фольклорний ансамбль «Барвінок» (керівник Савлюк В.П.)

Ці творчі колективи різних напрямків, що надає змогу дітям обирати відвідування цих колективів за своїми уподобаннями.
Мета викладачів колективів – об’єднати зацікавлених учнів, надати їм професійних вокально-хорових навичок, творчо довести слухачам, що мистецтво співів – найдавніше з мистецтв. Цікаві програмні твори та створення атмосфери емоційного піднесення професіоналами, які знають та полюбляють свою спеціальність, призводить до установлення плідного взаємозв’язку.
Здобутки вихованців відділу досить вагомі, оскільки учні під вмілим та професійним керівництвом викладачів беруть постійну активну участь у концертній діяльності та конкурсах, зокрема, у 2017 році на XXIV Всеукраїнському фестивалі духовних піснеспівів «Від Різдва до Різдва» у номінації «Кращі дитячі світські хорові колективи» хор старших класів зайняв призове II місце;

 

На XXI обласному конкурсі-фестивалі «Дніпрова пісня» ім. А.Я.Поставної ансамбль «Апельсинки» отримав Диплом глядацьких симпатій;

 

На Міському фольклорному фестивалі «Ой зав’ю вінки та й на всі святки» у рамках авторського проекту “Фольклорні скарби передмість Дніпра” Фольклорний ансамбль зайняв I –ше місце у двох номінаціях.

 

Гран-прі на Міському конкурсі виконавської майстерності учнів шкіл естетичного виховання «Музична веселка» в номінації «класичний спів» здобула Шептун Єлизавета (викладач Рахно Н.М.)

 

Перші місця на XI Всеукраїнському конкурсі вокального мистецтва ім. Б.Гмирі – Стрижак Артем та Сапай Віктор.

 

На зміну нашим зіркам підростає і молодше покоління – справжні вокалісти, такі, як Лобань Крістіна. Разом з дипломантами сольного співу вона приймала почесну участь у Фестивалі молодих талантів «Молодь розправляє крила» у супроводі симфонічного оркестру на сцені театру.

 

Постійною учасницею конкурсів та фестивалів є Рогала Юліанна, яка неодноразово займала призові місця.

 

Випускники відділу продовжують навчання у середніх та вищих мистецьких навчальних закладах України. Студентками Академії музики ім. М.Глінки стали випускниці відділу Бойків Анна, Щербіна Анна, Дубовік Дар’я (клас викладача «Сольний спів» Рахно Н.М.).
На сьогоднішній день кожен з учнів відділу має певний досвід сценічної роботи в сольних виступах, у складі дуету, інших ансамблевих формах або хорах.

 

На вас чекають цікаві зустрічі з прекрасним – музикою!